Під офісом Медведчука провели акцію протесту

Під офісом лідера ГО "Український вибір – право народу" Віктора Медведчука провели акцію протесту, під час якої розмалювали тротуар навколо будівлі і спалили кулю з вати під супровід нецензурної лайки.

Протестувальники вимагали звільнити політичних в'язнів: "Я думаю, що жодного учасника акції не хвилює, буде якесь порушення чи ні. Ми хочемо звернути увагу, що кум президента РФ, який власне утримує цих політв'язнів, знаходиться в Україні, він не за ґратами. І він нічого не робить", - пояснив один з учасників акції.

Зазначимо, на рахунку Віктора Медведчука, який є представником України в Тристоронній контактній групі, 481 звільнений ув'язнений. Як повідомляє прес-служба "Українського вибору", єдина мета таких акцій - особистий піар організаторів. А ще це чергова спроба тиску на Віктора Медведчука, який є послідовним прихильником миру в Україні.

Мешканці будинку, де розташовується офіс Медведчука, також не поділяють завзяття учасників акції і відзначають, що добиватися цілей необхідно іншими способами.

Так, активісти вимагали активних дій в процесі звільнення політв'язнів. Втім, реальним результатом акції стали лише купи сміття, лайка на асфальті, вандалізм і підпал, але жодного протоколу про порушення правопорядку поліцією складено не було, повідомляє прес-служба "Українського вибору".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів