Під МОЗ відбувається мітинг проти медичної реформи

Протестувальники вимагають зустрічі з Уляною Супрун

Під Міністерством охорони здоров'я відбувається мітинг представників профспілок проти медичної реформи. Про це з місця подій повідомляє кореспондент "112 Україна".

"Зібрався великий мітинг під будівлею МОЗ та в Маріїнському парку. Наразі частина людей зайшла у двір міністерства, намагається викликати Уляну Супрун. Велика частина людей розмістилася в парку. На мітингу переважно представники профспілок, більше медиків, але є і авіатори, шахтарі, вчителі", - сказав він.

Голова Конфедерації вільних профспілок Михайло Волинець також анонсував похід протестувальників під будівлю ВР.

"Ми всі є пацієнтами нашої медицини, вона сьогодні розвалюється на очах. Ми зробили заявку, що на мітинг сюди, а потім під ВР прийде близько 2 тис. осіб різних професій", - сказав він.

Новини за темою: Медреформа. Просто про складне і наболіле

Нагадаємо, 8 червня 227 голосами депутати ухвалили в першому читанні законопроект про медреформу. А ось супровідний законопроект про фінансове забезпечення провалили. У залі були лише 163 голоси "за" щодо підтримки у першому читанні, 197 голосів - "за" повторне перше читання і 209 - "за" повернення суб'єкту законодавчої ініціативи.

Як повідомлялося раніше, в законопроекті передбачено безкоштовне надання екстреної медичної допомоги, первинної та паліативної. Щодо інших медичних послуг пропонується застосувати спільну оплату клієнта і держави. Перелік послуг, ліків і тарифи ще не встановлено, над цим повинна працювати так звана "Нацслужба здоров'я".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів