Сміття на вулицях Львова, січень 2017
Українське фото

До Кривого Рогу намагалися увезти дві фури, завантажені сміттям зі Львова. Про це повідомляє "Радіо Свобода" з посиланням на Криворізьку міськраду. 

За даними заступника міського голови Олександра Катріченка, інцидент стався увечері в суботу, 11 березня: дві 20-тонні вантажівки з львівськими номерами, заповнені твердими побутовими відходами, поліція затримала в районі Криничок (Дніпропетровська область). 

Як зазначив посадовець, після огляду документів з’ясувалось, що сміття прямувало зі Львова, місцем доставки зазначався Кривий Ріг.

Водночас у мерії Кривого Рогу повідомили, що з вересня 2016 року, згідно з рішенням сесії міськради, в місті діє заборона на утилізацію сміття немісцевого походження.

Новини за темою: У Дніпропетровській і Полтавській обл. затримали 18 вантажівок з львівським сміттям

Нагадаємо, у Львівській обл. не можуть вирішити проблему утилізації сміття з кінця травня 2016 р. після трагічних подій на Грибовицькому сміттєзвалищі під Львовом і закриття його за рішенням суду. Тоді під час гасіння пожежі стався обвал сміття, внаслідок чого загинуло троє рятувальників та еколог. Періодично побутові відходи зі Львова знаходять у різних областях України, нерідко - віддалених від західної її частини. Нещодавно таке сміття виявили в Полтавській, Кіровоградській, Запорізькій областях.  

Новини за темою: Ситуація з вивезенням сміття у Львові знову критична, по Україні заарештовано 50 машин з ТПВ, - Садовий