Євробачення 2017
Євробачення

У середу, 5 квітня, в Міжнародному виставковому центрі, який стане головною ареною Євробачення-2017, під головуванням першого заступника міністра внутрішніх справ України Сергія Ярового пройшов другий етап командно-штабних навчань із забезпечення безпеки та правопорядку під час проведення 62 міжнародного пісенного конкурсу. Забезпечувати правопорядок під час проведення міжнародного конкурсу естрадної пісні будуть 10 тисяч поліцейських, військовослужбовців Національної гвардії, працівників Державної прикордонної служби та Державної служби з надзвичайних ситуацій. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства внутрішніх справ.

"Буде залучатися велика кількість додаткових сил. Загалом буде задіяно близько 10 тис. поліцейських і військовослужбовців Національної гвардії, працівників Держприкордонслужби та ДержНС. Тому нам необхідно, насамперед, організувати чітку взаємодію між підрозділами", - зазначив Яровий.

Правоохоронці не виключають можливості провокацій, оскільки певні сили можуть перешкоджати ходу конкурсу, щоб виставити Україну в невигідному світлі перед світовим співтовариством.

Як повідомлялося, СБУ на 3 року заборонила в'їзд в Україну Юлії Самойловій. Її в Росії обрали для участі в конкурсі "Євробачення-2017", який пройде в Києві.

Віце-прем'єр-міністр України В'ячеслав Кириленко заявив, що Росія може взяти участь у Євробаченні, запропонувавши учасника, який не має проблем з українським законодавством. Він також напередодні відкинув ідею участі Самойлової в Євробаченні по відеозв'язку, оскільки це порушує закон.