Перший мільйон: 112.ua досяг показника 1 млн читачів за добу

Новий рекорд сайту Інформаційного Агентства 112.ua був встановлений 15 травня – це більше ніж 1 мільйон унікальних відвідувачів

Завдяки професійній та оперативній роботі редакції Інформаційного Агентства 112.ua з висвітлення ключових подій в Україні, а також на Євробаченні-2016, кількість унікальних відвідувачів порталу стала рекордною за весь час роботи порталу.

Починаючи з самого ранку новина сайту 112.ua про перемогу Джамали на Євробаченні була першою в рейтингу Інтернет-простору України і постійно розширювала коло нових читачів. Деякий час 112.ua навіть очолював рейтинг ЗМІ за версією bigmir.net та Liveinternet. А злагоджена робота кожного фахівця редакції з висвітлення головних новин політичного й економічного життя України та світу дала змогу поставити новий рекорд.

Варто зазначити, що з моменту відкриття сайту у 2013 році до сьогодні команда порталу 112.ua не перестає дивувати своїх читачів неймовірними звершеннями й результативною роботою. Наприклад, у 2014 році сайт став лауреатом номінації "Інтернет-медіа року" ХІХ церемонії "Людина року – 2014". У 2015 році – увійшов до рейтингу ТОП-10 Інтернет-ЗМІ України за версією bigmir.net. А у 2016 році 112.ua постійно входить до ТОП-10 ЗМІ України за охватом української аудиторії за версією bigmir.net.

Наша команда постійно працює з інноваціями та покращує ефективність своєї робити. Ми впевнені, що нові професійні горизонти будуть відкриті вже зовсім скоро.

Інформаційне Агентство 112.ua – ОПЕРАТИВНО! ЛАКОНІЧНО! АКТУАЛЬНО!

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...