Перший магазин IKEA з'явиться в Україні в 2019 році

Магазин буде розташований у торгово-розважальному центрі Ocean Mall

Uapress.info

Компанія IKEA підтвердила наміри вийти на український ринок і в 2019 році відкриє в Києві перший магазин. Про це повідомили в прес-релізі компанії, передає "Громадське".

"Компанія відкриє в Києві свій перший магазин нового міського формату вже в 2019 році. Це буде один з перших магазинів міського формату IKEA у світі", - йдеться в повідомленні.

Наголошується, що Україна стане одним з перших ринків, на яких ІКЕА відкриє city store, разом із Францією, Великою Британією, Данією, США і Китаєм.

"Ми раді оголосити наші наступні кроки на українському ринку. З урахуванням результатів дослідження ринку і споживчих переваг наша команда вибрала сприятливу бізнес-модель, яка допоможе ІКЕА реалізувати плани в Києві найближчим часом", - зазначив Стефан Вановербеке, головний виконавчий директор IKEA Південно-Східна Європа.

Зазначається, що магазин буде розташований у столичному торгово-розважальному центрі Ocean Mall.

Раніше президент Петро Порошенко заявив, що шведський концерн IKEA виходить на український ринок.

"Україна довго чекала цієї новини, і останніми роками було багато змін, які зробили відкриття IKEA в нашій державі можливим. Це хороший сигнал для інших світових брендів, з Україною треба мати справу", - зазначив Порошенко. 

IKEA спеціалізується на продажу меблів і товарів для дому. Продукцію компанії представлено в понад 40 країнах світу.

Концерн IKEA намагався увійти на український ринок понад 10 років. Однак це не вдавалося: спроби домовитися про виділення землі були марними. Пізніше в компанії підтвердили бажання працювати в Україні.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів