Перевірки перевізників: В Україні виявлено майже 1200 несправних автобусів

Також було виявлено 9 тис. 602 порушення правил дорожнього руху та правил перевезення пасажирів

З відкритих джерел

У рамках програми "Перевізник" в Україні було виявлено майже 1200 технічно несправних автобусів. Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ України (МВС). 

"6 серпня цього року було оглянуто 48 278 транспортних засобів, які використовуються для надання послуг із перевезення пасажирів. Серед них виявлено 1191 технічно несправних, що становить близько 2,5% від оглянутих, у тому числі 214 ‑ переобладнані із порушенням відповідних правил, норм і стандартів. Також було виявлено 9602 порушення ПДР та Правил перевезення пасажирів", - розповів перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.   

Крім того, за його словами, поліція залучила додаткові сили і засоби для посилення контролю за дорожнім рухом. 

"Додатково для патрулювання автошляхів держави залучено 54 екіпажі УПП та 114 ГРПП. Загалом на сьогодні для забезпечення безпеки дорожнього руху на автошляхах України заступає 540 екіпажів патрульної поліції", - сказав він.

Також загальна працює мобільна група спільно з співробітниками "Укртрансбезпеки". 

Зазначено, що станом на початок серпня було перевірено 11 тис. 101 транспортних засобів, що здійснюють перевезення пасажирів та складено 4 тис. 650 матеріалів про адміністративні порушення. 

Зазначимо, що станом на кінець липня 2018 року в рамках операції "Перевізник" було виявлено 21 нетверезого водія та 764 технічно несправних автобусів

Нагадаємо, з 21 липня в Україні стартували масові перевірки пасажирського транспорту.

Таке рішення прийнято через низку дорожньо-транспортних пригод з великою кількістю загиблих за участю пасажирського транспорту.

Під час проведення цільових заходів працівники поліції перевіряють тільки технічний стан таких транспортних засобів. Стан здоров'я водіїв перевіряють і контролюють відповідні фахівці.

Раніше міністр інфраструктури України Володимир Омелян повідомляв, що з ранку 21 липня мають початися ретельні перевірки автоперевізників на предмет наявності ліцензії на перевезення.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів