Перестрілка в Одесі: У підозрюваного знайшли замасковану збройову майстерню

Поліція показала замасковану під льох збройову майстерню одеського стрілка

  • Збройова майстерня в будинку Дорошенка
    Збройова майстерня в будинку Дорошенка НПУ
  • Збройова майстерня в будинку Дорошенка
    Збройова майстерня в будинку Дорошенка НПУ
  • Збройова майстерня в будинку Дорошенка
    Збройова майстерня в будинку Дорошенка НПУ

У одеського стрілка Валентина Дорошенко була збройова майстерня в замаскованому погребі під його будинком. Фото майстерні опублікувала прес-служба поліції Одеської області.

Новини за темою: У поліції розповіли подробиці перестрілки в Одесі

У погребі виявили кілька верстатів, включаючи токарний і свердлувальний, заготовки для зброї, два готових пістолета-кулемета, що відрізняються від того, який використовував злочинець, і пістолет.

Відзначимо, що в результаті перестрілки загинули три людини (стрілок Валентин Дорошенко, його знайомий і 27-річний співробітник поліції) і ще троє отримали поранення (два правоохоронця і один випадковий свідок).

Раніше повідомлялося, що чоловік, який влаштував стрілянину в Одесі, виявився "відомим любителем Росії" Валентином Дорошенко.

Дорошенко називав себе членом "партії Сталіна", в 2010-му намагався балотуватися в мери Одеси, а роком раніше навіть викликав тодішнього міського голову Едуарда Гурвіца на дуель - приїжджав до муніципалітету на коні з мечем в руці.

Дорошенко розшукувався поліцією як активний учасник заворушень біля будівлі обласного управління внутрішніх справ восени 2013 року. Мова йде про спробу відбити у правоохоронців затриманого лідера партії "Родіна" Ігоря Маркова.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів