Експерт з питань державної безпеки Василь Вовк
112.ua

У переговорах народного депутата Надії Савченко з бойовиками "ЛНР" і "ДНР" немає ніяких кримінальних правопорушень. Про це в ефірі "112 Україна" заявив генерал-майор СБУ, експерт з питань державної безпеки Василь Вовк.

"Якщо такі дії були, ніяких правопорушень, тим більше кримінальних, в її діях немає. Вона має право пересуватися територією України відповідно до встановлених правил. Щодо її політичної відповідальності повинна приймати рішення або партія, членом якої вона є, або фракція, яку вона представляє, або весь парламент", - заявив Вовк.

Новини за темою: Савченко в Канаді: Якщо Путіна не зупинити, російська агресссия дійде до Британії

На думку Василя Вовка, Україна повинна викупити у бойовиків своїх заручників.

"В форматі мінських зустрічей я сам зустрічався окремо в курильні з представниками терористичних організацій і можу сказати, що один з форматів звільнення наших заручників - це їх викуп. На це мають право їхні батьки, рідні, близькі. Тому я б порадив розглянути питання, за можливістю, і добути ці копійки, враховуючи офшорні багатства наших представників у владі, 5 млн дол., і викупити 100-200 наших заручників. Це можливо", - додав він.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомили, що Савченко в Мінську таємно зустрілася з ватажками "ДНР" і "ЛНР". СБУ про плани Савченко відомо не було.