Печерський райсуд роз'яснив інформацію про скасування арешту рахунків Олександра Януковича

Повідомляється, що в документах не було зазначено ім'я Януковича, а також не надходило клопотання про повторний арешт

zn.ua

Печерський районний суд Києва прокоментував інформацію про скасування судового рішення про арешт рахунків Олександра Януковича. Про це повідомляє прес-служба суду в Facebook. 

Згідно з інформацією, рішеннями слідчих суддів у період з 30 травня 2015 по 25 березня 2016 було накладено арешт на грошові кошти, що належать ТОВ "Лайтрум" ТОВ "Мелон 8", ТОВ "Бенефіт-Консалт", ТОВ "Аранит К", ТОВ "Квардис Н", ТОВ "Типікон А", ТОВ "Вектор-Перспектива", ТОВ "Компанія з управління активами "ВБР-ІНВЕСТ", ТОВ "Лайтрум", "Аскор-Інвест", ТОВ "Фінансова група "Леголас" та інші.

"Повідомляємо, що в жодних документах, наданих до суду органом досудового розслідування зазначене прізвище не вказувалось. Крім того, ця інформація не озвучувалася й присутніми в судовому засіданні представниками органу розслідування. Також правоохоронні органи й не зверталися до суду про повторний арешт коштів, як це відбувається практично в щоденній практиці органів слідства в подібних випадках", - йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що з рахунків компаній, пов'язаних з сином екс-президента Віктора Януковича Олександром, було знято арешт. Про це йшлося в оприлюднених рішеннях Печерського райсуду від 14 лютого.

Йшлося про арешти, які були накладені в 2015 і 2016 роках у справі про привласнення бюджетних коштів через відділення "Укрзалізниці".

Сам Янукович-молодший заперечує всі звинувачення.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів