Павловському під час засідання суду стало погано

У засіданні було оголошено перерву

"112 Украина"

Заступнику міністра оборони Ігоря Павловському стало погано під час засідання суду щодо обрання йому запобіжного заходу. Про це повідомляє кореспондент "112 Україна" із залу Солом'янського районного суду Києва.

У зв'язку з виниклими проблемами зі здоров'ям у Павловського в залі суду з'явилися медики, а суддя оголосила 15-хвилинну перерву.

"15 хвилин перерви головуючий суддя пані Лазаренко оголосила через те, що під час судового засідання заступнику міністра оборони пану Ігорю Павловському стало погано. До зали засідання прийшли медики, вони вже покинули разом з Павловським залу засідань і сказали, що мають врешті повернутися", - передає кореспондент.

Вона зазначила, що в ході засідання Павловському ставало погано кілька разів. Йому також дозволили знімати наручники і спілкуватися з дружиною.

Нагадаємо, Павловський заявив, що не причетний до розтрати близько 150 млн грн при закупівлі пального для Міноборони, оскільки це не входить до його обов'язків.

"Укладання угод, визначення цінової політики, проведення тендерних процедур – це цілком не відповідає дійсності і обов’язкам заступника міністра оборони", - заявив він.

Новини за темою: Корупційна схема при закупівлі пального для Міноборони: Що відомо про фігурантів справи

Звинувачення наполягає на тому, що Павловський спілкувався з посадовими особами товариства з обмеженою відповідальністю "Трейд Коммодиті", виступив постачальником палива. САП вимагає обрання запобіжного заходу щодо Павловського у вигляді тримання під вартою на 60 діб з альтернативою внесення застави 75 млн грн.

"У цій структурі кожна особа була відповідальною за свою ділянку. Зокрема заступник міністра оборони з метою маскування своїх дій розподілив обов’язки між Гулевичем, Малишем і Шеменьовим, згідно з якими Гулевич організовував наради та проводив консультації з представниками вказаного підприємства", - заявив прокурор САП Максим Грищук.

Новини за темою: Порошенко: Нікому не дозволю красти в армії, інакше руки відрубаю

Як раніше повідомлялося, НАБУ і САП викрили корупційну схему з розтрати державних коштів у сумі понад 149 млн гривень при закупівлі палива для Міністерства оборони України. Були затримані заступник міністра оборони України директор Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства.

Слідство вважає, що на початку 2016 року комітет з конкурсних торгів МОУ організував процедуру відкритих торгів на закупівлю рідинного палива. За результатами торгів 26 квітня 2016 комітет щодо 14 лотів затвердив до оплати пропозиції одного з учасників торгів як найбільш економічно вигідні. 13 і 18 травня 2016 між МОУ та переможцем конкурсних торгів було укладено 14 договорів про постачання палива для техніки спецпризначення на суму понад 1 млрд грн.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...