Павелко отримав повну підтримку у ФФУ і буде єдиним кандидатом у Виконком УЄФА від України, - ЗМІ

За кандидатуру Павелка проголосували 33 колективних члена ФФУ

Андрій Павелко отримав повну підтримку у Федерації футболу України (ФФУ) і буде єдиним кандидатом у Виконком УЄФА від України. Віце-президент ФФУ і куратор національної збірної України серед ветеранів Олег Собуцький прокоментував підсумки недавнього Виконкому ФФУ, повідомляє "РБК-Україна".

"За кандидатуру Андрія Павелка, якого запропонували члени Виконкому УЄФА проголосували 33 колективних члена Федерації футболу України – абсолютна більшість. Тому закономірною є й одностайна підтримка чинного президента ФФУ на недавньому Виконкомі Федерації. До того ж, давайте говорити відверто, більш гідної кандидатури зараз в Україні немає", - сказав він.

"У президента ФФУ буде майже рік, щоб отримати підтримку колег з інших національних асоціацій. Після того, як УЄФА очолив Олександер Чеферін, процедура виборів стала більш демократичною, а робота УЄФА більш відкритою.

"При цьому кандидатам у виконком потрібно продемонструвати реальні справи у розвитку футболу в своїй країні. Вірю, що в УЄФА оцінять системні реформи, які відбуваються в українському футболі і в 2019 році Андрій Павелко буде обраний до Виконавчого комітету європейського футбольного союзу", – зазначив Собуцький.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів