Парубій про гібридну війну РФ: Інформаційна складова займає більш важливу роль, ніж мілітарна

За словами голови Ради, Україні доводиться захищати не тільки свою незалежність, але і весь вільний світ

Украинское фото

Характерна ознака гібридної війни, яку веде РФ, це той фактор, що в ній інформаційна складова займає більш важливу роль і місце, ніж мілітарна складова. Про це повідомив спікер ВР у ході засідання ПАРЄ з питань науки, освіти, культури та ЗМІ, яке транслював телеканал "112 Україн".

"Одна з характерних ознак гібридної війни, яку веде РФ, це той фактор, що в ній інформаційна складова займає більш важливу роль і місце ніж складова мілітарна. На початку агресії я був секретарем РНБО, і мені доводилося знайомитися з багатьма теоретичними документами, які передували цій війні і цій агресії. Близько 2 років проводилися наукові дискусії, конференції, розробки, як вести гібридну війну", – сказав Парубій.

Спікер ВР додав, що "фактично танки вже йдуть з георгіївськими стрічками. Диверсійні групи вже приходять на підготовлений ґрунт, який готувався ЗМІ".
"Тому робота та роль вашого Комітету обов'язково важлива, щоб зрозуміти, глибоко проаналізувати той стан, у якому сьогодні перебуває Україна, і характерні особливості тієї агресії, яка ведеться проти України", – пояснив Парубій.

Новини за темою: Турчинов про інформаційну війну: РФ відпрацювала формулу "спочатку приходять російські ЗМІ, потім – танки"

За словами голови Ради, Україні доводиться захищати не тільки свою незалежність, але і весь вільний світ.

"Недарма на наших барикадах на Майдані поруч з державними прапорами стояли прапори ЄС. І невипадково на багатьох блокпостах на передовій прапори ЄС стоять поруч з державними прапорами", – додав спікер ВРУ.

Також, Андрій Парубій вважає, що жодних підстав для повернення делегації РФ до повноцінної роботи в Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) немає.

Новини за темою: Турчинов: Вкрай важлива допомога діаспори у протидії гібридній війні, яка ведеться в інформаційній сфері

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів