Партія "Відродження" звернулася до Парубія з вимогою поставити на голосування законопроект про підтримку сімей з дітьми

Мова йде про те, що держава має повернути допомогу при народженні дітей від 72 тис. до майже 90 тис

Депутатська група "Партія "Відродження" звернулася до спікера Андрію Парубію з вимогою негайно поставити на голосування законопроект №6063-д по посиленню підтримки сімей з дітьми. З такою заявою з трибуни Верховної Ради виступив народний депутат від "Відродження" Віктор Бондар.

За його словами, тільки своєчасне прийняття комплексного законопроекту щодо підтримки сімей з дітьми може зупинити демографічну кризу в Україні.

"Мова йде про те, що сьогодні вже смертність перевищує народжуваність в Україні майже в два рази. Тільки за перший квартал практично на сто померлих тільки 59 народжених. Треба вирішувати це питання, треба надати підтримку молодим сім'ям, кредити під будівництво, пільгові кредити під покупку житла, дати підтримку при народженні дітей. І тоді держава матиме перспективу, інакше смертність буде поглинати, народжуваність буде падати, а залишки молоді поїдуть в Європу завдяки безвізовому режиму на заробітки. І ніколи не повернуться сюди", – зазначив народний депутат.

Він нагадав, що депутатська група "Партія "Відродження" неодноразово зверталася до керівництва Верховної Ради з проханням включити до порядку денного законопроект №6063-д, який сьогодні підписаний представниками всіх парламентських фракцій і груп.

"Мова йде про те, що держава має повернути допомогу при народженні дітей від 72 тис. до майже 90 тис. В залежності від того, якого дитину народжують: першого, другого або третього. На ухвалення цього законопроекту, без перебільшення, чекають тисячі українських сімей", – підкреслив Віктор Бондар.

І зазначив, що люди готові вийти на підтримку законопроекту №6063-д в парламент, щоб донести до керівництва Верховної Ради свою позицію.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів