Парогенератори, пилососи і професійні мийники: Українські потяги починають прибирати по-новому

Крім поліпшення умов у вагонах в УЗ також сподіваються таким чином оптимізувати роботу провідників

ПАО "Укрзализныця"

"Укрзалізниця" презентувала нову технологію прибирання пасажирських вагонів у поїздах, яка покликана поліпшити санітарний стан поїздів. Про це повідомили в прес-службі компанії. Презентація пройшла сьогодні на столичному залізничному вокзалі "Київ-пасажирський".

За словами в. о. голови правління УЗ Євгена Кравцова, відтепер прибирання приміщень вагонів у пунктах формування поїздів буде здійснюватися професійними мийниками-прибиральниками, а не провідниками, як це було раніше. "В даний час спеціально створені бригади вже обслуговують 52 поїзда, до кінця 2018 року по новій технології будуть оброблятися всі поїзди", - уточнив Кравцов.

Новини за темою: "Укрзалізниця" встановила загальну ціну на всі напої, які продають у поїздах

Крім поліпшення умов у вагонах в УЗ також сподіваються таким чином оптимізувати роботу провідників.

В "Укрзалізниці" підкреслюють, що при прибиранні та мийці вагонів відтепер будуть використовувати єдиний універсальний миючий і дезинфікуючий засіб британського виробництва. Він вже пройшов необхідну сертифікацію в Україні.

Для якісного прибирання поїздів кожну бригаду мийників-прибиральників забезпечать парогенератором і миючим пилососом. Для цих цілей планується придбати 120 побутових пароочисників, стільки ж миючих пилососів і 9,6 літрів універсального миючого засобу. Інформація про закупівлі вже розміщена в системі Prozorro.

Новини за темою: "Поліцію викликали?": Чи безпечно сьогодні в українських потягах

Нову систему впровадять поступово: спочатку у поїздах, які знаходяться в пунктах формування понад 7 годин. В УЗ також назвали депо, в яких вже по-новому миють пасажирські вагони: Жмеринка, Сміла, Ужгород, Суми, Харків. Полтава, Кривий Ріг, Маріуполь, Чернівці, Львів та Ковель.

Всього в Україні для далеких перевезень задіяно близько трьох тисяч пасажирських вагонів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів