Парламентські вибори в Латвії: Екзитполи припускають перемогу проросійської партії

Всього очікується, що 5%-й бар'єр пройдуть сім партій

Відкриті джерела

Згідно з підсумками опитування виборців на виході з виборчих ділянок в Латвії з великою ймовірністю отримає проросійська партія "Злагода". На це вказують результати соцопитування, проведеного спільно Латвійським радіо, Латвійським телебаченням, національним інформагентством LETA і ризьким університетом Страдиниса.

Альтернативне опитування, проведене спільно Латвійським університетом і порталом Delfi, дає "Злагоді" 4-е місце. Автори опитування припускають, що їхні дані можуть бути помилковими через те, що російськомовні виборці відмовлялися відповідати, коли до них зверталися латиською.

За підсумками обох опитувань, у парламент пройдуть сім партій: "Згода", "Для розвитку/За!", "Національне об'єднання", Консервативна партія, KPV, "Партія зелених і селян" і "Нова єдність".

Виборчі дільниці відкрилися сьогодні, 6 жовтня, о 7:00, і закрилися о 20:00.

Раніше повідомлялося, що в день виборів хакери зламали соціальну мережу draugiem.lv. При спробі зайти в мережу починав звучати російський гімн, з'являлися російський прапор і фотографії з президентом РФ В. Путіним та російською армією.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів