Парламентська ТСК розширить свою діяльність до п'яти регіонів України, – Геращенко

Також відбудуться виїзні засідання

"Народный фронт"

Члени парламентської тимчасової слідчої комісії планують розширити діяльність ТСК до п'яти регіонів України. Про це журналістам заявив народний депутат, член колегії МВС Антон Геращенко, трансляцію вів "112 Україна". 

"Я, як член ТСК, оцінюю роботу дуже ефективно. У нас завтра буде наступне засідання, вже третє. Наступного тижня заплановано виїзні засідання в Херсоні. Ми завтра плануємо розділити країну на 5 частин, 5 регіонів, в яких ми будемо вивчати напади на цивільних активістів і якість роботи правоохоронців. Це буде Херсонська область, Одеська, Харків, Сєвєродонецьк та Київ", – зазначив Геращенко.

Він додав, що силовики надали членам ТСК інформацію у справі Гандзюк, але вона не підлягає оприлюдненню.

Новини за темою: Парламентська ТСК для розслідування нападу на Гандзюк вирушить на виїзне засідання до Херсона

Раніше у Верховній Раді створили тимчасову слідчу комісію (ТСК) для розслідування нападів на громадських діячів. Останній випадок – смерть радниці мера Херсона Катерини Гандзюк, яку облили сірчаною кислотою в липні. 

ТСК очолив позафракційний народний депутат Борислав Береза. ТСК – це колегіальний орган, завдання якого – контроль за розслідуванням питань, що "становлять суспільний інтерес". Висновки і рішення ТСК – не вирішальні для слідства і суду.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів