Отримання першого водійського посвідчення: МВС опублікувало покрокову онлайн-інструкцію

В інструкції наведено поради щодо вибору автошколи, підготовки до тесту з ПДР і перелік практичних вправ

Українські водійські права З відкритих джерел

Міністерство внутрішніх справ України запустило онлайн-інструкцію, як вперше отримати водійське посвідчення. Про це повідомили в прес-службі Головного сервісного центру МВС.

Наголошується, що в інструкції наводяться поради, як правильно обрати автошколу, поради щодо підготовки до тесту з ПДР і перелік вправ, які необхідно вміти виконувати на іспиті, щоб стати водієм.

Інструкція з отримання першого водійського посвідчення доступна за посиланням.

"Отримання водійського посвідчення є однією з найпопулярніших адміністративних послуг. Зокрема у 2017 році було видано 395 051 водійське посвідчення вперше. За минулий рік ми реалізували низку змін, щоб іспит став більш прозорим. Наступним кроком цього року стане запровадження фото- і відеофіксації іспитів", - зазначив начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

Новини за темою: МВС опублікувало маршрути практичних іспитів для отримання водійських прав

Нагадаємо, що з 27 листопада 2017 року в Україні перше водійське посвідчення видається строком на 2 роки. Якщо протягом цих двох років людина здійснює не більше двох адмінпорушень у сфері безпеки дорожнього руху або не зробить, то після закінчення терміну їй видається посвідчення терміном на 30 років без складання додаткових іспитів. В іншому випадку для отримання посвідчення водія на 30 років особа буде зобов'язана знову здати відповідний іспит на право управління транспортним засобом.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів