Официальный сайт Евровидения

Фронтмен групи О. Torvald Женя Галич назвав майбутній виступ представниці Росії на Євробаченні-2017 "абсолютно геніальним ходом спецслужби Російської Федерації", передає ТСН.

"Коментувати цю ситуацію безглуздо, я хочу закликати всіх, у кого свербітиме сказати щось, що, умовно кажучи, потрібно пускати, не потрібно пускати, навіть коли пустимо або не пустимо, робити якісь коментарі і бути обережними. Через те, що війна - інформаційна, і Юля - інформаційний солдат", - прокоментував артист свою позицію щодо Самойлової.

Раніше повідомлялося, що Служба безпеки України перевірить достовірність інформації щодо можливих візитів російської співачки і делегата від РФ на Євробаченні-2017 Юлії Самойлової до окупованого Росією Криму.

Нагадаємо, раніше стало відомо про те, що РФ на пісенному конкурсі "Євробачення-2017" представлятиме 27-річна співачка Юлія Самойлова, яка з дитинства має першу групу інвалідності після невдалого щеплення від поліомієліту і пересувається на інвалідному візку.

Зазначимо, що O. Torvald виграли у нацвідборі і представлятимуть Україну на Євробаченні, яке відбудеться у травні в Києві.