Опубліковано документ, що свідчить про змову АП та Нацради з ТБ для тиску на телеканал "112 Україна"

Чиновниця Нацради просила підтримки АП у судових розглядах у рішеннях щодо ліцензій телеканалу "112 Україна"

112.ua

Опубліковано документ, що свідчить про змову чиновників Адміністрації президента та Національної ради з телерадіомовлення для тиску на телеканал "112 Україна". Знімок листа одного з членів Нацради опубліковано в групі Артёменко.leaks у Facebook, де оприлюднюють документи з особистої пошти голови Нацради Юрія Артеменка і його підлеглих.

Зазначений документ - лист члена Нацради з телебачення і радіомовлення Уляни Фещук чиновникам АП Віктору Короленку та його підлеглому Андрію Лазебному. Як відомо, Короленко обіймає в Адміністрації президента посаду завідувача відділу представництва інтересів президента України в судах.

У листі чиновниця Нацради просить від чиновників АП підтримки в судах у трьох справах, які стосуються ліцензій на мовлення компаній, пов'язаних з телеканалом "112 Україна".

Лист Фещук Короленко і Лазебному Артёменко.leaks

Опублікований документ супроводили поясненням, що всі дії чиновників обох держустанов проводяться з метою зниження вартості телеканалу, щоб змусити в майбутньому власників "112 Україна" дешево продати його особам, афільованим з президентом України Петром Порошенком.

Цей склад Нацради запам'ятається тиском на ЗМІ. Так, низці телеканалів були призначені позапланові перевірки з надуманих причин, а "112 Україна" зіткнувся з відмовою регулятора переоформити ліцензії на мовлення. Також Національна рада з питань телерадіомовлення України виступила за розширення своїх повноважень, щоб "регулювати інформаційний простір" в умовах "гібридної війни". При цьому ЗМІ в Україні вважають це наступом на свободу слова і спробою взяти під контроль незалежні засоби інформації.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів