Операція "Мігрант": Українська поліція ловитиме іноземних "злодіїв у законі"

Метою загальнодержавних профілактичних заходів є виявлення іноземців, які своїми діями впливають на криміногенну ситуацію в країні

В'ячеслав Аброськін пресс-служба МВД

Сьогодні, 10 лютого, в Україні розпочалася оперативно-профілактична операція "Мігрант". Наказ про проведення операції був підписаний  міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим. Про це повідомив перший заступник глави Нацполіції В’ячеслав Аброськін на робочій нараді з оперативними підрозділами, передає прес-служба МВС.

Операція буде спільним відпрацювання Національної поліції, Державної прикордонної служби та Державної міграційної служби.

В’ячеслав Аброськін зазначив, що метою загальнодержавних профілактичних заходів є виявлення іноземців, які своїми діями впливають на криміногенну ситуацію в країні.

Він підкреслив, що оцінка результатів роботи будь-якого регіону буде проводитися виключно за результатами видворення або припинення злочинів особами, які прибувають в Україну з метою організації протиправної діяльності. Відтак зловмисники повинні бути видворені з країни, навіть якщо вони не беруть безпосередньо участь в реалізації самого злочину.

"Це лідери злочинних груп, "злодії в законі". Така категорія громадян повинна бути під нашим пильним контролем. Необхідно  відстежувати їх діяльність з моменту прибуття на територію країни. Оперативні підрозділи мають володіти інформацією ще на етапі підготовки до скоєння злочину та оперативно затримувати зловмисників", - підкреслив В’ячеслав Аброськін.

Він зазначив, що такі заходи сприятимуть зменшенню негативного впливу етнічної злочинності на криміногенну ситуацію в регіоні та державі загалом.

Раніше повідомлялось, що за даними Національної поліції, в Україні зараз близько 15 "злодіїв у законі", семеро з них – українці. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів