ООН планує виділити 187 млн доларів для допомоги Донбасу в 2018 році, - координатор в Україні

Зазначені кошти призначені для 2,3 мільйона мирних жителів з обох сторін лінії розмежування

DW

Координатор системи ООН в Україні Ніл Вокер заявив про те, що Організація Об'єднаних Націй має намір виділити 187 млн доларів для надання допомоги постраждалим від конфлікту на Донбасі в рамках Плану гуманітарного реагування на 2018 рік. Про це він сказав під час прес-конференції в Києві, передає DW.

"Ми разом з нашими партнерами по наданню гуманітарної допомоги просимо світове співтовариство надати в 2018 році 187 млн доларів", - зазначив Вокер.

Новини за темою: Україна та ООН підписали Рамкову програму партнерства на 2018-2022 роки

За словами представника організації, ця допомога призначена для 2,3 мільйона мирних жителів з обох сторін від лінії розмежування. Всього від конфлікту на Донбасі, згідно зі статистикою ООН, постраждали 4,4 мільйони осіб, з яких 3,4 мільйона знаходяться у важкій гуманітарної ситуації і потребують допомоги.

При цьому Уокер уточнив, що план гуманітарного реагування на 2017 рік передбачав допомогу ООН для постраждалих на Сході України на 204 мільйони доларів, проте за станом на 21 листопада він був здійснений лише на 28% - з вказаної суми надані 56 млн доларів.

Новини за темою: Україна займає 9-е місце в світі за кількістю ВПО, - координатор ООН Вокер

Нагадаємо, що станом на 27 листопада Міністерство соціальної політики поставило на облік 1 494 806 вимушених переселенців із зони проведення антитерористичної операції (АТО) і анексованого Росією Криму.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів