Омелян рекомендує позбавити ліцензії туроператора, який залишив українців у Тунісі

Всіх українських туристів було перевезено за рахунок Bravo Airways

пресс-служба Мининфраструктуры

Очільник Міністерства інфраструктури Володимир Омелян рекомендує позбавити ліцензії туроператора, який залишив українських туристів у Тунісі. Про це міністр повідомив на брифінгу, передає 112.ua.

"Зі свого боку я звернувся з рекомендацію позбавити ліцензії цю компанію і, відповідно, звернутися до правоохоронних органів", - сказав Омелян.

Водночас він наголосив, що це питання Міністерства економічного розвитку і торгівлі і вони будуть розглянуті 4 липня на нараді МЕРТ під головуванням Степана Кубіва.

Новини за темою: Мінінфраструктури створить для громадян аналітичний рейтинг авіакомпаній

"Ці всі питання будуть розглянуті завтра на нараді під головуванням Степана Івановича Кубіва, тому що Міністерство економічного розвитку і торгівлі відповідає за туристичну галузь. Тут міністерство інфраструктури може бути лише добрим порадником", - відзначив Омелян.

Своєю чергою представник авіаперевізника розповів на брифінгу, що всіх туристів було перевезено за рахунок Bravo Airways.

"Ми перевезли більше 1,5 тисячі людей, і всі ці перевезення було здійснено за рахунок компанії Bravo Airways", - повідомив він.

Новини за темою: Мінінфраструктури планує з 2019 року обмежити 20 роками строк використання пасажирських літаків

Нагадаємо, раніше стало відомо, що зі столичного аеропорту "Київ" не літають літаки авіакомпанії "Браво", де від суботи затримують рейси і кілька тисяч туристів не можуть вилетіти, зокрема до Анталії та Батумі.

Авіакомпанія "Браво" пояснює, що скасування рейсів, унаслідок чого в аеропортах "застрягли" сотні туристів, пов'язано з боргом туроператора у 25 млн грн.

Своєю чергою туроператор OASIS заперечує інформацію авіакомпанії "Браво" щодо заборгованості.

"Посилання ТОВ "Авіакомпанія Браво" на те, що причиною їхньої відмови стала заборгованість, по-перше, не відповідають дійсності, а по-друге, не є тим підґрунтям, яке дозволяє перевізнику відмовитися від виконання принаймні зворотних рейсів", – йдеться у повідомленні туроператора.

У вівторок Омелян заявив, що міністерство забезпечило повернення всіх "застряглих" українців з-за кордону.

Новини за темою: Державіаслужба здійснить повну технічну ревізію літаків, залучених до регулярних перевезень

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів