Омелян: НАН України опублікує науковий висновок щодо Hyperloop у Дніпрі вже наступного року

За словами міністра інфраструктури, проект набирає обертів

Володимир Омелян Мінінфраструктури України

Проект інноваційного швидкісного транспорту Hyperloop набирає обертів - до кінця цього року НАН України опублікує свій науковий висновок, який, за словами міністра інфраструктури України, є позитивним. Про це Омелян заявив під час робочого візиту до Дніпропетровської області, йдеться на сайті міністерства.

"Щодо проекту Hyperloop: він набирає обертів. Нещодавно Hyperloop Transportation Technologies за підтримки декількох урядів, серед них й України, підписала угоду з компанією TÜV SÜD, яка займається сертифікацією цього продукту. До кінця цього року, як і обіцяли, НАН України опублікує свій науковий висновок. Той проект висновку, з яким я ознайомився, є позитивним, тобто технологія має право на життя, і я сподіваюсь, що її буде успішно реалізовано в Україні українськими компаніями, щоб ми створювали продукт, який є унікальним у світі", - зазначив Омелян.

Новини за темою: Омелян: Вартість кілометра дороги для потяга Hyperloop досягатиме 11 млн доларів

У лютому 2018 року в Міністерстві інфраструктури України було підписано Меморандум про запуск проекту транспортних інновацій HypeUA, в рамках якого відбуватиметься розвиток новітніх транспортних технологій в Україні, насамперед швидкісної транспортної системи Hyperloop.

Проект передбачає створення тестового майданчику у Дніпрі та залучення українських компаній до створення технологій проекту.

Згодом компанія Hyperloop Transportation Technologies приєдналася до проекту, підписавши меморандум про співпрацю з Міністерством інфраструктури України, який передбачає будівництво пілотної лінії Hyperloop довжиною 15 км.

Новини за темою: Маск протестує швидкісний тунель Hyperloop, розігнавши капсулу до половини швидкості звуку

Hyperloop - це інноваційний вид наземного (або підземного) транспорту, що являє собою потяг на повітряній подушці, який рухається в умовах форвакууму.

Проект інноваційної транспортної системи, як уже згадувалося, було запропоновано американським винахідником Ілоном Маском у 2013 році. Він подавав свою ідею як п'ятий вид транспорту після потяга, літака, автомобіля і корабля.

Новини за темою: "Hyperloop на Сихів і Троєщину": Соцмережі іронізують з приводу можливості реалізації проекту Маска в Україні

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів