Ольгу Богомолець нагороджено премією "Жінка року" в номінації "жінка-державний діяч"

В рамках конференції міжнародної жіночої спільноти пройшла церемонія нагородження "Жінка року", де відзначили видатних українок, які зробили вагомий внесок у розвиток держави

Фото з відкритих джерел

Народний депутат, голова комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець отримала премію "Жінка року" в номінації "жінка-державний діяч". Про це повідомляє телеканал "112 Україна".

У сюжеті зазначається, що в рамках конференції міжнародної жіночої спільноти пройшла церемонія нагородження "Жінка року", де відзначили видатних українок, які зробили вагомий внесок у розвиток держави. Цей захід був організований Федерацією жінок за мир у всьому світі в Україні: він відбувся вже водинадцяте та традиційно був присвячений Дню матері.

"Моя організація, як міжнародна, існує з 1992 року. Раніше нам скептично говорили: то за який ви мир в Україні? Але тепер ситуація змінилась, і я вважаю, що ми повинні бути мудрішими та попереджати про такі негативні події в нашому житті", – заявила голова правління Федерації жінок за мир у всьому світі в Україні Тетяна Коцеба

В свою чергу лауреат номінації "жінка-державний діяч" Ольга Богомолець розповіла, що такі нагороди є не лише відзнакою за зусилля українських жінок, а й мотивацією та натхненням для подальших дій. 

"Будь-яка нагорода для мене – це велика відповідальність за те, чого я ще не зробила. Я сподіваюсь, що міжнародна, світова підтримка, яку я власне сьогодні маю, дозволить мені досягати тієї мети, яку я для себе визначила. І боротися з корупцією, і забезпечувати людей гідним життям, щоб вони могли бути щасливими, і щоб вони справді вірили в ту майбутню Україну, в яку вірю я", – зазначила Ольга Богомолець.

Нагадаємо, що на днях в Київській адміністрації пройшла Міжнародна асамблея матерів, організатором якої була Ольга Богомолець. За результатами роботи асамблея закликала проводити реформи, що поліпшують життя громадян, а не роблять його нестерпним. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів