Олександрійський Патріарх Феодор: Блаженніший митрополит Онуфрій — глава канонічної Церкви в Україні

Олександрійський Патріарх Феодор Синодальний інформаційно-просвітницький відділ УПЦ

Блаженніший Митрополит Онуфрій є єдиним главою канонічної Церкви в Україні. Про це сказав Блаженніший Патріарх Олександрійський і всієї Африки Феодор II 27 вересня 2018 року у своєму зверненні до вірних Української Православної Церкви після звершення молебню про єдність Православ’я в Україні в Одеському Спасо-Преображенському кафедральному соборі, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Предстоятель Олександрійської Православної Церкви закликав вірних УПЦ "залишатися вірними Православній вірі, залишатися в канонічній Церкві".

Патріарх Феодор нагадав, що апостол Петро в I столітті побачив розірваний хітон Христа, і додав: "Цей хітон уже стільки років закривавлений, тому цей хітон потрібно тримати всередині наших сердець. Тому що в історії Церкви були дуже важкі часи, однак ми віримо, що в ці важкі дні в Україні є канонічна Церква".

Олександрійський Патріарх підкреслив, що Предстоятель канонічної Української Православної Церкви — Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. "Глава канонічної Церкви в Україні — це наш Блаженніший Митрополит Онуфрій, благословенна Богом людина і справжній монах", — зазначив Владика.

Блаженніший Патріарх Феодор згадав, що тиждень тому перебував із візитом у Польщі. Зокрема, Владика розповів, що "з Блаженнішим Митрополитом Савою підписали один документ, що ми знаходимося разом із канонічною Православною Церквою в Україні".

Насамкінець Олександрійський Патріарх зазначив: "Ми будемо разом із тими, хто хоче Православної єдності, тому що моя любов завжди з вами. Також сьогодні ми в храмі, щоб сказати: залишайтеся вірними християнами в Православній Церкві. Величезна подяка, що ви знаходитеся тут! Здоров’я, щастя і Православного життя! Христос воскрес! Христос воскрес! Христос воскрес!".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів