Екс-міністр закордонних справ України Володимир Огризко
112.ua
Нам не треба чекати кардинальних змін політики США щодо Росії. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" розповів екс-міністр МЗС Володимир Огризко.

"Раніше тональність (Трампа, - ред.) була однозначною, що він скасує санкції. Сьогодні, після всіх подій, є ознаки, що відбувається переосмислення. Американська система прийняття зовнішньополітичних рішень - це не цар в Росії. Там інша система. І те, що зараз ми бачимо, як змінив риторику і кандидат на посаду держсекретаря і сам Трамп, каже, що кардинальних змін у політиці США щодо Росії, особливо після всіх недавніх звинувачень, нам чекати не потрібно. Це дає шанс для нашої зовнішньої політики", - сказав Огризко.

За словами екс-міністра МЗС, багато в чому, що стосується подальшої політики США щодо Росії і України, зараз допомагає чинний президент США Барак Обама.

"Я думаю, що його (Трампа, ред.) зараз точно поставили в ті рамки, які визначать, як мінімум на першому етапі його подальші дії. У цьому плані треба віддати належне президенту Обамі, він зараз грає гросмейстерські, на відміну від попередніх років. Я думаю, що зараз він працює правильно і на перспективу, і це нам допоможе", - зазначив Огризко.

Новини за темою: Трамп: Я не маю і не мав ніяких справ з Росією

Нагадаємо, раніше американська розвідка оприлюднила доповідь про "втручання" в Росії президентські вибори в США. За даними глава Національної розвідки США, в ході американської кампанії Росія вирішила, що з Трампом "буде легше вести справи", так як він бізнесмен.

Новини за темою: Трамп дав зрозуміти, що будуватиме відносини з Росією незважаючи на кібератаки, - Грищенко

Нагадаємо, раніше Трамп висловив надію, що його стосунки з Путіним будуть складатися добре.