Один з підозрюваних у замаху на Михайлика раніше підозрювався у вбивстві грузинського авторитета, - ЗМІ

Як повідомляє видання, вбивство сталося в 2007 році

Один з підозрюваних у замаху на одеського активіста Олега Михайлика раніше підозрювався у вбивстві грузинського авторитета. Про це повідомило видання Odessa.online з посиланням на джерела.

Як повідомили джерела видання, Торніке Нагладзе, підозрюваний у замаху на Олега Михайлика, раніше був підозрюваним у навмисному вбивстві.

"У 2007 році в районі меморіалу 411-ї батареї був виявлений труп грузинського кримінального авторитета. В ході слідства "вийшли" на підозрюваного у вбивстві, але тоді йому вдалося втекти з України. Пізніше справа про вбивство дивним чином зникла і фігурант зміг повернутися до Одеси", - пише видання.

Нагадаємо, всіх підозрюваних у замаху на Олега Михайлика затримали 24 вересня. Пізніше Нагладзе відпустили і той звернувся до міської клінічної лікарні №1. Його друзі стверджували, що він з 2014 року паралізований, а зброю йому підкинули.

Однак, за даними джерел видання, підозрюваний є "смотрящим" селища Котовського, а повний параліч він симулює. Лікарі, які оглядали підозрюваного, вказали, що він не паралізований і не потребує госпіталізації. Також Нагладзе впізнали, як учасника збройного конфлікту на Балківській, який відбувся в кінці червня, повідомляє видання.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів