Одну з площ Єрусалиму запропонували назвати на честь Трампа

Очікується, що відкриття американського посольства в Єрусалимі відбудеться 14 травня, тоді ж площа може отримати свою назву

Площа в Єрусалимі The Jerusalem Post

Влада Єрусалиму запропонувала назвати одну з площ міста на честь президента США Дональда Трампа. Про це повідомляє видання The Jerusalem Post.

"Таким чином, Єрусалим показує свою любов президенту Трампу і громадянам США, які підтримують державу Ізраїль. Президент Дональд Трамп вирішив визнати Єрусалим столицею єврейського народу, він вчинив правильно і встав на шлях історичної правди", - заявив мер Єрусалиму Нір Баркат.

Зазначено, що на сьогодні площа не має офіційної назви і розташована на стику вулиць Девіда Флюссера і Кфар-Ецион. Очікується, що відкриття американського посольства відбудеться 14 травня, тоді ж площа може отримати нову назву.

Новини за темою: Трамп не відвідає церемонію відкриття американського посольства в Єрусалимі, - Білий дім

Нагадаємо, торік 6 грудня президент США Дональд Трамп оголосив про визнання Єрусалиму столицею Ізраїлю і заявив про намір перенести до цього міста посольство США, яке досі було в Тель-Авіві. 21 грудня Генеральна асамблея ООН ухвалила резолюцію, яка закликає держави не визнавати Єрусалим столицею Ізраїлю.

 
Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів