Одесити вважають Труханова кращим міським головою за період незалежності України, - опитування

Сьогодні фахівці Європейського інституту соціальних комунікацій представили результати опитування, проведеного наприкінці травня - початку червня поточного року, пише "РБК-Україна".

Аналізуючи блок "Життя в місті", керівник Інституту Олександр Доброєр повідомив, що на сьогоднішній день кращим міським головою Одеси з моменту здобуття Україною незалежності одесити вважають чинного мера Геннадія Труханова.

За результатами опитування, такої думки дотримуються 63,4% опитаних. Зазначимо, що даний показник в 4 рази перевищує рівень підтримки Едуарда Гурвіца, в 25 разів - Олексія Костусєва і більш ніж в 30 разів – Руслана Боделана, які так само в різні періоди керували містом після 1991 року.

Як показали результати опитування, саме Геннадій Труханов "зробив найбільше для того, щоб життя одеситів стало зручним і комфортним".

Більшість респондентів цілком задовольняє те, як вирішуються нагальні проблеми міста. У всякому разі, саме такої думки дотримуються 55,65% опитаних.

При цьому, на їхню думку, за останній рік життя в місті помітно покращилося.

В результаті, тепер майже 80% одеситів пов'язують як своє майбутнє, так і майбутнє своїх дітей безпосередньо з Одесою.

При цьому, якщо б вибори до міськради проводилися найближчої неділі, то майже половина одеситів (49,4%) підтримали б партію "Довіряй справам", лідером якої вважається Труханов.

У свою чергу, керівник регіонального відділення Комітету виборців України Анатолій Бойко додав, що "…з усіх політиків, готових взяти участь у виборах міського голови, з рейтингом нинішнього мера Геннадія Труханова поки не може зрівнятися ніхто".

Опитування проводилося з 17 травня по 1 червня 2018 року. У ньому методом "face to face" було опитано 1200 осіб. При цьому рівень похибки не перевищує 2,8%.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів