Одесити в соцмережах підтримали Труханова та назвали звинувачення проти нього замовними

Городяни називають звинувачення на адресу Геннадія Труханова та деяких представників його команди необґрунтованими

Геннадій Труханов З відкритих джерел

Інформація щодо вчорашнього затримання в Києві мера Одеси Геннадія Труханова стала приводом для невдоволення містян. Про це свідчать коментарі, які з'явилися сьогодні в соціальних мережах на цю тему, повідомляє видання "Взгляд из Одессы".

Городяни називають звинувачення на адресу Геннадія Труханова та деяких представників його команди необґрунтованими і вважають "замовними". Вони бажають меру якнайшвидшого повернення до його робочого кабінету в будівлі муніципалітету.

Видання наводить приклади позитивних коментарів у бік мера. Зокрема, користувач Tymur Badzhykov радить меру "боротися до кінця".

Користувач Валера Сидоренко стверджує, що Труханов – перший мер за його 45 років життя, який дійсно багато зробив для Одеси. З ним згоден і Олег Тигриков, який серед досягнень Труханова наводить як приклад дитячу поліклініку в селищі Котовського, яка позбавила людей черг.

Користувач Аня Левітіна називає звинувачення проти мера "замовними". Водночас Dina Rarog бажає Труханову "якнайшвидшого завершення цієї безглуздої ситуації".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів