"Обережно, вітер та сильні дощі": ДержНС попереджає про погіршення погоди 17 травня

Поряд із цим у деяких регіонах країни зберігається високий рівень пожежної небезпеки

З відкритих джерел

Синоптики прогнозують 17 травня погіршення погодних умов у низці областей України. Про це попереджає прес-служба ДержНС.

Згідно з повідомленням, зокрема погода зіпсується ближче до обіду в Одеській, Миколаївській, Херсонській, Кіровоградській, Черкаській та Полтавській областях. Там очікують шквали 15-20 м/с.

Окрім того, негоду прогнозують у Карпатах та на Закарпатті. Там будуть сильні зливи.

Як повідомлялося раніше, сьогодні загалом опади очікують у західних регіонах країни, а також у Полтавській, Черкаській, Кіровоградській, Миколаївській, Херсонській та Одеській областях. На решті території країни буде мінливо хмарна погода.

Погода на сьогодні Укргидрометцентр

Водночас у ДержНС звертають увагу, що через зливи 17 травня також можливі пiдйоми рiвнiв води (над рівня на 8 год 15 травня): на рiчках Закарпатської областi на 0,5-1,5 м, на рiчках басейнiв Сяну, Днiстра (Львiвська, Iвано-Франкiвська обл.) на 0,3-1,0 м.

"При дуже сильних зливах можливі формування значного мiсцевого та схилового стоку та утворення локальних селевих потоків", - підкреслюють у відомстві.

Водночас на Десні в межах Чернігівської області триває перевищення небезпечних позначок із тенденцією зменшення.

Високу пожежну небезпеку прогнозують у східних районах Київської області (17 травня і в Чорнобилі), а в районі Білої Церкви — надзвичайну (5 класу).

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів