Новий рік - 2019: У Києві завершують роботи з монтажу святкової ілюмінації (фото)

В першу чергу комунальники прикрасять центральну частину міста

У Києві завершують роботи з ремонту та монтажу святкової ілюмінації. Про це повідомляє прес-служба КП "Київміськсвітло".

Так, в першу чергу прикрашена буде центральна частина міста. Зокрема ілюмінація буде встановлена на таких вулицях та площах Києва, а також на прилеглих до них територіях:

  • вул. Б. Хмельницького — ілюмінація на тросових розтяжках над проїжджою частиною (гірлянди та кулі);
  • Майдан Незалежності – дерева та опори (гірлянди);
  • вул. Хрещатик – ілюмінація на тросових розтяжках над проїжджою частиною, опорах зовнішнього освітлення та деревах (падаючий лід);
  • Європейська площа — святкова ілюмінація на тросових розтяжках над проїжджою частиною (листя), дерева (падаючий лід, геометричні фігури, гірлянди);
  • вул. Грушевського — святкова ілюмінація на тросових розтяжках над проїжджою частиною та на опорах зовнішнього освітлення (новорічні мотиви, гірлянди);
  • на будівлях: Національної філармонії, консерваторії, Київської міської державної адміністрації, Головпоштамту, Укоопспілка (новорічні мотиви, гірлянди).

Открытый источник

У підприємстві зазначили, що освітлення відповідає усім світовим стандартам і є енергозберігаючим та функціональним.

Новорічна ілюмінація працюватиме з 19 грудня 2018 р. по 20 січня 2019 р., а з 19 на 20 грудня 2018 р., в новорічну ніч, 1-2 січня 2019 р. і 19-20 січня всю ніч без відключення.

Новини за темою: У Києві на новорічні свята чекають до 4 млн гостей

Нагадаємо, в Україні вже розпочався продаж новорічних ялинок. А першу новорічну красуню вже встановили в Береговому на Закарпатті.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів