Новий глава "Укрзалізниці" не знає власну команду і зарплату

"Нам потрібно провести певні коригування на рівні топ-менеджменту. Є питання, робити це до формування наглядової ради або після", - повідомив Кравцов

Нещодавно призначений в. о. керівника "Укрзалізниці" (УЗ) Євген Кравцов в інтерв'ю "Економічній правді" (ЕП) не зміг відповісти на питання, хто складає кістяк його команди, але відзначив необхідність зміни низки керівників держмонополії.

"Нам потрібно провести певні коригування на рівні топ-менеджменту. Є питання, робити це до формування наглядової ради або після", - повідомив Кравцов.

За його словами, кадрові чистки в держмонополії вже проводяться.

"Кадрові зміни вже проводяться, причому істотні, за тими критеріями, які я назвав. Компанія однозначно вимагає оновлення кадрів", - запевнив тимчасовий голова УЗ.

При цьому він відмовився назвати прізвища тих, до кого у нього є питання. "Як тільки я їх назву, вони відразу підуть на лікарняний. Потім їх доведеться дуже довго "діставати". Вже є такі прецеденти", - констатував Кравцов.

Також в. о. керівника УЗ не зміг назвати розмір своєї заробітної плати.

"Повинна бути приблизно така ж сума, яка була у мого попередника. Я її задекларую, ви зможете побачити", - сказав Кравцов.

"У пресі називалися суми в межах 1,5-3 млн грн. На мій превеликий жаль, це неправда", - заявив тимчасовий керівник УЗ.

Він також зазначив, що керівник держмонополії два роки тому отримував 12 тисяч грн. "Я не вірю, що на таку зарплату він може чесно працювати. Я прийшов з бізнесу, де отримував ринкову зарплату. Не можу знайти аргумент, чому керівництво компанії такого розміру, як УЗ, тривалий період "волонтерило" за 12 тисяч грн", - сказав Кравцов.

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів