Нові радари для контролю швидкості: У Нацполіції пояснили, як штрафуватимуть порушників

З 8 по 15 жовтня радари тестуватимуть, а вже з 15 жовтня порушників притягатимуть до відповідальності

Радари для контролю швидкості Поліція

У Нацполіції презентували нові радари для контролю швидкості. З 8 по 15 жовтня радари TruCam працюватимуть у пілотному режимі, а водіїв-порушників не штрафуватимуть, а от з 15 жовтня порушників вже будуть притягувати до відповідальності. Про це повідомив заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький, йдеться на сайт Нацполіції.

"Довкола превенції буде побудовано всю роботу. Наше завдання - стимулювати і спонукати водіїв знизити швидкість, особливо в тих місцях, де є підвищений рівень ДТП з потерпілими та загиблими. Під час пілотного періоду штрафування не буде. Будемо зупиняти транспортний засіб, попереджати водія, тому що це життя насамперед водія і також пасажирів. Мета - саме превенція", - сказав він.

Далі водіїв штрафуватимуть.

"Стандартна процедура: зупинка транспортного засобу, притягнення водія. Якщо перевищення швидкості більш ніж на 20 км/ч, то це штраф 255 грн, більш ніж на 50 км/ч – це 510 грн", - сказав Білошицький.

Поліцейські з радарами у Києві чергуватимуть на проспектах Бажана і Перемоги.

Патрульна поліція України\Facebook

Він зазначив, що нині поліція має 25 повірених радарів, про місця їх установлення водіїв повідомили напередодні. Надалі кількість радарів на дорогах буде збільшуватися.

"У приладі є запобіжники проти можливих зловживань. Прилад містить спеціальну систему шифрування даних. Інспектор не має доступу і не може видалити будь-які моменти самостійно", - підкреслив Білошицький.

В Україні з 8 жовтня в місцях концентрації ДТП і на аварійно-небезпечних ділянках доріг міжнародного значення патрульні поліцейські почнуть використовувати засоби для контролю за дотриманням водіями встановлених швидкісних режимів – пристрої вимірювання швидкості TruCam. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів