Номінаційний комітет на прозорому конкурсі обрав Зуєва на посаду глави "Укренерго"

Протягом останніх 6 років Зуєв працював у групі AES Corporation

Фото з відкритих джерел

Номінаційний комітет на прозорому конкурсі обрав Сергія Зуєва на посаду керівника ДП "Укренерго". Про це повідомили в прес-службі Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

"Комітет з призначень керівників особливо важливих для економіки підприємств при Мінекономрозвитку (Номінаційний комітет) обрав Сергія Зуєва на посаду керівника ДП “Укренерго", – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, відбір відбувався у два етапи. На першому етапі комісія при Номінаційному комітеті заслухала презентації 29 учасників.

Новини за темою: "Укренерго" підписало контракт на переоснащення двох підстанцій за кошти німецького банку KfW

У квітні комісія вирішила подати в комітет з призначень кандидатури п'яти учасників конкурсного відбору. Прізвища кандидатів не були оприлюднені, оскільки вони не надали свою згоду на публікацію персональних даних.

У травні Номінаційний комітет обрав Сергія Зуєва кандидатом на посаду керівника ДП "Укренерго".

У Мінекономрозвитку вважають "маніпуляцією окремі повідомлення ЗМІ про непрозорість конкурсу з призначення керівника ДП "Укренерго". Інформація про участь у конкурсному відборі Володимира Семеніхіна та Романа Бондаря не відповідає дійсності.

Зазначимо, Сергій Зуєв має понад 15 років професійного досвіду у провідних міжнародних корпораціях. Протягом останніх 6 років працював в групі AES Corporation, яка є одним зі світових лідерів в енергетичній галузі, спочатку на посаді фінансового директора в Україні, потім - фінансового директора в Казахстані. Зараз займає посаду віце-президента AES Corporation в Казахстані. Має досвід роботи в Україні, Казахстані, Австрії та ПАР.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів