Nice speech: У ПАРЄ українських делегатів похвалили за виконання гімну

Раніше українські делегати в ПАРЄ заспівали гімн України перед російською журналісткою

Скриншот

Народний депутат України, делегат країни в ПАРЄ Борислав Береза заявив, що після виконання гімну України перед російськими пропагандистами до нього зверталися члени інших делегацій зі словами: "Дуже хороша пісня, хороший спіч, ви сильні чоловіки". Про це Береза заявив у коментарі "112 Україна".

"Українська делегація в ПАРЄ 4 роки отримує перемоги. Якщо хтось може зробити краще - нехай зробить. Але коли до нас після нашого співу підійшли британці, естонці, грузини, поляки, норвежці і сказали: "Very nice song, nice speech, you're strong men" (дуже гарна пісня, хороший спіч, ви сильні люди) - мені було приємно чути", - зазначив Береза.

Відзначимо, що раніше нардеп заявив, що після виконання гімну України перед російською журналісткою російських пропагандистів у ПАРЄ більше не бачили

Нагадаємо, 9 жовтня в кулуарах Парламентської асамблеї Ради Європи делегати від України виконали гімн своєї країни для журналістки російського телеканалу Ольги Скабєєвої. Гімн, зокрема, співали Олексій Гончаренко, Володимир Ар'єв, Ірина Геращенко та Борислав Береза. Підспівували делегатам й українські журналісти.

Як повідомлялося, в ПАРЄ не ухвалили проект резолюції щодо скасування обмежень проти російської делегації. Його повернули до комітету. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів