Незважаючи на "палки в колеса", реформа поліції триває й успішно рухається вперед, - Жуков

Жуков підсумував позитивні тенденцій з моменту запуску патрульної поліції

Начальник департамента патрульной полиции Украины подполковник полиции Евгений Жуков Фото з відкритих джерел

Реформа поліції в Україні триває і успішно рухається вперед. Про це на своїй сторінці в Facebook заявив начальник Департаменту патрульної поліції Національної поліції України полковник Євген Жуков.

"Реформа триває, набирає обертів і успішно рухається вперед. Ми розвиваємося, не дивлячись на те, що багато хто ставить палиці в колеса і намагаються розхитати зсередини сам процес і посіяти паніку", - зазначив він.

На доказ своїх слів Жуков навів кілька позитивних тенденцій з моменту запуску Патрульної поліції.

"За цей час покинули ряди співробітників за власним бажанням, а також були звільнені за брудні вчинки (алкоголь, наркотики, хуліганство і т. д.) або з дисципліни, загалом, близько 580 осіб. З 13000 співробітників. Як на мене, це дуже мало, з точки зору стратегії розвитку і природного відбору. Отже, можна зробити висновок, що величезний відсоток людей, які прийшли до нас з суспільства - з нашого українського суспільства, за власним бажанням - це нормальні, адекватні і гідні люди, які весь час навчаються і займаються удосконаленням, крім важкої праці", - написав він.

При цьому Жуков підкреслив, що в Патрульній поліції зараз немає систематичної корупції. "Ніхто з 12 з половиною тисяч співробітників Патрульної поліції, не бере грошей (собі; принести начальнику; вирішити питання; треш-мнеш; заправити транспорт; заплатити за посаду або заплатити за звання; заплатити за відпустку або за вихідний), на відміну від інших держструктур з різними завданнями і повноваженнями побільше. 8 (вісім) фактів отримання хабара співробітником Патрульної поліції (будь-то патрульний, будь-то співробітник апарату) і всі вони були затримані співробітниками Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції з усіма витікаючими наслідками", - підкреслив він.

За словами Жукова, в Патрульній поліції немає переваг. "На даному етапі, 28 управлінь патрульної поліції (це 32 міста), які були запущені з моменту відкриття, працюють в нормальному режимі і в повному вертикальному підпорядкуванні Департаменту патрульної поліції, з нормальним, здоровим взаємодією з територіальними ГУ НП", - зазначив він.

Новини за темою: До кінця року патрульна поліція працюватиме на усіх магістралях України міжнародного значення, - Порошенко

Крім цього, за словами Жукова, розглядається введення цивільних посад для людей з інвалідністю, яка була отримана у зоні бойових дій.

"Заробітна плата, паливно-мастильні матеріали та ремонт машин забезпечуються вчасно", - додав він.

При цьому Жуков не заперечив, що є деякі проблеми з формою, биттям машин, приїздом на виклик з запізненням, нестачею працівників, помилками при спілкуванні з громадянами, певною некомпетентністю співробітників. Однак, за його словами, ці помилки усуваються кожен день.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів