Негативно впливає на здоров'я: В ЄС пропонують скасувати перехід на зимовий і літній час

В Європарламенті підготували проект резолюції із закликом до Єврокомісії скасувати перехід на зимовий і літній час

Фото з відкритих джерел

Європейський парламент закликає Європейську комісію виступити з пропозицією щодо скасування переходу на літній і зимовий час. Про це повідомляє Уніан.

"Відповідну резолюцію буде винесено на голосування наступного тижня у четвер, 8 лютого, в рамках пленарного засідання в Страсбурзі. Проект резолюції підготував комітет Європарламенту з питань транспорту", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що проект резолюції став реакцією на скарги громадян щодо стану здоров'я через наслідки зміни часу двічі на рік.

Новини за темою: Перехід на зимовий час: Ризики для організму та способи адаптації

Як повідомлялося раніше, Фінляндія заявила, що домагатиметься скасування літнього часу в Європейському Союзі після того, як понад 70 тис. фінів підписали відповідну петицію.

Крім цього, в Естонії також вважають, що в Європарламенті необхідно розглянути питання скасування переходу на зимовий і літній час. Причина та ж сама – це погано впливає на здоров'я людей.

Вперше в історії переходити на літній та зимовий час почали в 1908 році у Великій Британії. Це було зроблено для економії електроенергії. Зараз перехід на зимовий і літній час діє більш ніж у 100 країнах, в інших державах не переводять стрілки годинника.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів