"Не можна ні закрити, ні продовжувати": Павлоградський суд повернув справу "Гіві" прокурору

Представники прокуратури винесеним рішенням залишилися незадоволені і висловили намір оскаржити його

"Гіві" Фото з відкритих джерел

Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області повернув кримінальне провадження щодо ватажка бойовиків "Гіві" прокурору. Про це повідомляється на сайті суду.

Причиною такого рішення в суді назвали інформацію від СБУ, а також ЗМІ про загибель підозрюваного, і відсутність її офіційного підтвердження.

"За таких обставин суд не може закрити провадження у зв'язку зі смертю через відсутність офіційного підтвердження смерті обвинуваченого, але і не може продовжувати розгляд провадження відносно Толстих, який, за даними обвинувачення, нібито проживає в Донецьку. Це свідчить про невідповідність даних обвинувального акта вимогам КПК України", - сказано в повідомленні.

У суді наголосили також, що немає можливості розглядати справу за відсутності обвинуваченого, оскільки його не оголошували в міжнародний або міждержавний розшук.

Представники прокуратури винесеним рішенням залишилися незадоволені і висловили намір оскаржити його.

Раніше Павлоградський суд через газету "Урядовий кур’єр" викликав "Гіві" на засідання. У повідомленні зазначалося, що в разі неявки "Гіві" суд розгляне справу без нього. Пізніше в суді виклик на засідання пояснили відсутністю офіційної довідки про смерть бойовика.

Михайло Толстих, більш відомий як "Гіві", був убитий 8 лютого 2017 року в окупованій бойовиками Макіївці. Вбивство відбулося на базі батальйону бойовиків "Сомалі", в будівлю тоді вистрілили з реактивного піхотного вогнемету "Джміль". 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів