НАЗК вимагає провести службове розслідування порушень при подачі е-декларацій співробітниками МВС

За даними відомства, відповідальні посадові особи міністерства не повідомили про 30 випадків неподання або несвоєчасного подання декларацій співробітниками

Арсен Аваков З відкритих джерел

Національне агентство з запобігання корупції (НАЗК) вимагає від міністра внутрішніх справ Арсена Авакова провести службове розслідування порушень при подачі електронних декларацій співробітниками Міністерства внутрішніх справ. Про це повідомляє прес-служба відомства.

""НАЗК за результатами планових перевірок додержання вимог Закону України "Про запобігання корупції" у державних органах внесла припис міністру внутрішніх справ України Арсену Авакову та направило до суду ще 3 протоколи про адміністративні правопорушення стосовно посадових осіб", - йдеться в повідомленні. Зокрема, у ході перевірки було встановлено, що відповідальні посадові особи МВС не повідомили НАЗК про 30 випадків неподання або несвоєчасного подання декларацій працівниками міністерства.

Крім цього, співробітники НАЗК виявили порушення в частині незабезпечення МВС належних умов для повідомлення його співробітниками про порушення вимог закону "Про запобігання корупції" іншою особою через офіційний сайт міністерства.

"Згідно з розпорядженням, Національне агентство вимагає усунути виявлені порушення, провести службове розслідування з метою виявлення причин та умов, що сприяли вчиненню правопорушень, і за його результатами вжити заходів у встановленому законом порядку", - підкреслюється в повідомленні.

Крім того, за результатами планових перевірок НАЗК складено та направлено до суду 3 протоколи про адміністративні правопорушення стосовно посадових осіб. "Дві посадових особи міністерства внутрішніх справ несвоєчасно подали декларації перед звільненням, а начальник Управління Укртрансбезпеки в Запорізькій області не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані після отримання доходу на суму, що перевищує 50 прожиткових мінімумів для працездатних осіб", - уточнюється в повідомленні.

Раніше НАЗК направило до суду сім протоколів про порушення порядку здійснення внеску в підтримку політичної партії "Об'єднання "Самопоміч". За інформацією відомства, 526,7 тис. грн внесків на рахунки політсили надійшли від осіб, які не сплатили податки до держскарбниці.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів