НАЗК внесло приписи міністру енергетики Насалику і керівнику Фонду держмайна Трубарову

Рішення ухвалено за результатами позапланових перевірок

Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик Верховная Рада

Національне агентство з питань запобігання корупції за результатами позапланових перевірок на Державному підприємстві "Первомайськвугілля" та у Фонді державного майна України внесло приписи міністру енергетики Ігорю Насалику та в. о. голови Фонду держмайна Віталію Трубарову. Про це повідомила прес-служба НАЗК.

Національне агентство встановило, що керівництво Державного підприємства "Первомайськвугілля" порушило вимоги частини п'ятої статті 62 та частини першої статті 64 закону України "Про запобігання корупції". А саме до 01 червня 2018 року в структурі ДП "Первомайськвугілля" була відсутня посада відповідального за реалізацію антикорупційної програми (уповноваженого). Національне агентство з питань запобігання корупції вимагає проведення службового розслідування з метою виявлення причин відсутності уповноваженого у структурі ДП "Первомайськвугілля".

Новини за темою: Проект бюджету-2019: Кабмін пропонує виділити НАБУ 867,5 млн грн, НАЗК – 758,4 млн гривень

Також за результатами перевірки внесено припис в. о. голови Фонду державного майна України. Встановлено, що посадові особи Фонду не організували проведення спеціальної перевірки стосовно переможця конкурсу на посаду, яка передбачає зайняття відповідального або особливо відповідального становища.

Національне агентство вимагає усунути виявлені порушення та провести службове розслідування з метою виявлення причин, що сприяли невиконанню посадовими особами Фонду державного майна України вимог частини першої статті 56, частин першої та третьої статті 57 закону України "Про запобігання корупції", за результатами якого вжити заходів у встановленому законом порядку.

Новини за темою: У НАЗК розповіли, скільки мільйонів гривень не задекларувала Денісова

Як повідомлялося, НАЗК виявило порушення в е-декларації Денісової.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів