НАЗК перевіряє вірогідність збагачення Павелка на "футбольних полях"

ФФУ

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) здійснює перевірку декларації голови бюджетного комітету ВРУ, президента Федерації футболу України Андрія Павелка на предмет порушення статті 28 ЗУ "Про запобігання корупції". Про це повідомили в прес-службі НАЗК, пише УНН.

В Агентстві відзначили, що досліджують зокрема питання, пов'язані з бюджетною програмою "Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України".

"У рамках зазначеної перевірки досліджуються, зокрема, питання, пов'язані з бюджетною програмою "Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України", до виконання якої причетні комерційні структури очолюваної Павелком А. В. громадської спілки "Федерація футболу України", – деталізували в НАЗК.

Зауважимо, напередодні Павелко публічно визнав необхідність проведення перевірки НАЗК щодо можливого конфлікту інтересів у його діяльності. Адже, будучи головою бюджетного комітету, він брав участь в ухваленні рішення про виділення фінансування на програму "Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України". Будучи народним депутатом, він був одним з ініціаторів законопроекту про виділення коштів на цю програму. А як глава ФФУ він, ймовірно, може бути причетним до освоєння зазначених грошей, які в переважній більшості дісталися комерційним структурам Федерації футболу України.

"Звичайно ж, НАЗК зобов'язана перевірити, я сам є першим ініціатором того, щоб будь-які питання були перевірені. Не бачу ніяких проблем", – сказав Павелко під час спілкування з журналістами.

Проте за станом на 6 червня письмової заяви в НАЗК (як того вимагає процедура) про початок перевірки на конфлікт інтересів Павелко не подав.

Як повідомлялося раніше, на скандал з "футбольною травою від Павелка" відреагували в Transparency International. В організації, зокрема, заявили, що крім НАЗК до перевірки фактів можливої корупції в цьому скандалі повинні приєднатися також НАБУ і АМКУ.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів