НАЗК
Національне агентство з запобігання корупції (НАЗК) отримало від Мін'юсту зареєстрований порядок повної перевірки е-декларацій. Про це повідомляє прес-служба агентства.

"У НАЗК повернувся з державної реєстрації Порядок повної перевірки декларацій, погоджений з Міністерством юстиції та Секретаріатом Кабінету Міністрів і схвалений на засіданні НАЗК в п'ятницю", - сказав заступник голови НАЗК Руслан Радецький.

Так, згідно зареєстрованого порядку, початком здійснення повної перевірки декларації є день, наступний за днем прийняття НАЗК рішення про проведення такої перевірки, про що повідомляється суб'єкта декларування і триває 60 календарних днів.

Також документом визначається механізм проведення НАЗК контролю та повної перевірки декларацій по своєчасності подання, правильності і повноти заповнення. Одночасно, НАЗК з'ясує достовірність задекларованих відомостей, точність оцінки задекларованих активів перевірить на наявність конфлікту інтересів і ознак незаконного збагачення.

Новини за темою: Перед проведенням повної перевірки е-декларацій чиновників НАЗК має визначити приорітетність, - Севостьянова

Як повідомлялося, вчора, 13 лютого, Міністерство юстиції зареєструвало Порядок проведення контролю та повної перевірки декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. За словами міністра Юстиції Павла Петренка, найближчим часом буде створена при Кабінеті міністрів робочу групу, яка має доопрацювати Порядок здійснення моніторингу способу життя чиновників.

Раніше порядок перевірки електронних декларацій, розроблений Міністерством юстиції, затвердили в НАЗК. Термін спецперевірки становить 60 днів, але в окремих випадках він може бути продовжений ще на 30 днів.