Глава НАПК Корчак Наталія
Главком

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Наталія Корчак заявила, що Агентство має намір 3-4 квітня подати в суд на державне підприємство "Українські спеціальні системи" ("УСС") за неякісне виконання обов'язків системного адміністратора системи електронних декларацій. Про це вона сказала перед засіданням Кабінету міністрів України, передає "Інтерфакс-Україна".

"Ми будемо подавати в суд на системного адміністратора в частині застосування до них штрафних санкцій, пов'язаних зі збоями в функціонуванні системи електронного декларування, а в суді ми в усьому розберемося", - сказала вона.

Новини за темою: НАЗК: Дані за результатами перевірки 10 декларацій передані до НАБУ

Глава НАЗК вважає, що в рамках судового розгляду можливо буде дізнатися, чи були з боку ДП "УСС" вжиті всі засоби для забезпечення роботи системи е-декларування.

Вона уточнила, що в планах подати позов орієнтовно 3-4 квітня.

Новини за темою: Аваков зазначив у декларації дві фірми на Кіпрі і одну в Італії

Відзначимо, раніше Міністерство юстиції звинуватило Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) в руйнуванні антикорупційної реформи через збої у системі е-декларування. У відомстві підкреслили, що зажадають від НАЗК публічної позиції щодо збоїв у системі е-декларування.

У НАЗК заявили, що адміністратор реєстру е-декларацій, державне підприємство "Українські спеціальні системи" не пояснило причини збоїв у роботі реєстру електронних декларацій.