Нацрада з телерадіомовлення затвердила нові штрафи за серйозні порушення законодавства

Нацрада підвищила верхній поріг штрафів за серйозні порушення законодавства

Фото з відкритих джерел

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення сьогодні, 8 жовтня, затвердила новий розмір штрафів, які можуть накладатися на телерадіоорганізації (ТРО) та провайдерів програмних послуг за порушення законодавства про телебачення і радіомовлення. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Відповідне рішення Нацрада прийняла на сьогоднішньому засіданні.

За словами заступника голови Нацради Уляни Фещук, проектом цього рішення пропонувалося за істотні порушення закону України про телебачення і радіомовлення встановити новий розмір штрафів у розмірі 25% від суми ліцензійного збору, який був би нарахований на момент нарахування відповідних штрафів.

Новини за темою: На сайті президента з'явилася петиція з вимогою реформувати Нацраду з ТБ

Раніше розмір таких штрафів складав 15%. Зазначається, що такі штрафи, зокрема, стосуються серйозних порушень, пов'язаних з розпалюванням ворожнечі тощо.

Нагадаємо, раніше на сайті президента з'явилася петиція з вимогою захистити свободу слова і реформувати Національну раду з питань телебачення і радіомовлення. Автором петиції є правозахисник Семен Глузман.

Подано петицію 6 жовтня 2015 р. Для отримання відповіді від президента необхідно набрати 25 тис. голосів. Проголосувати за петицію можна за посиланням.

Джерело: Интерфакс-Украина

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів