Нацполіція разом з медіаспільнотою боротимуться з "піратством"

"Завдання представників медіапростору - допомогти Нацполіції розібратися, що відбувається в сфері авторських прав", - говорить Деканоїдзе

Національна поліція України і медіаспільнота підписали меморандум про боротьбу з піратством. Про це повідомляє прес-служба Нацполиции.

Як заявила глава Нацполіції Хатія Деканоїдзе, метою співпраці стане обмін інформацією, технічна допомога Нацполіції, тренінги для поліцейських і доопрацювання існуючої законодавчої бази.

"Треба знайти законодавчу "золоту середину", коли поліція не буде ущемляти інтереси бізнесу, одночасно забезпечуючи правопорядок у сфері дотримання авторських прав. Підписання меморандуму виведе роботу з нашими партнерами на більш високий рівень", - зазначила глава Нацполіції.

Вона додала, що питаннями боротьби з піратством займається Департамент кіберполіції, який вже отримує багато звернень про порушення авторських прав. У свою чергу, завдання представників медіапростору - допомогти Нацполиции розібратися, що відбувається на цьому ринку, які є правопорушення і як їх можна виявити.

Новини за темою: Україна визнана найбільш "піратською" країною

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів