Націоналісти увірвалися до будівлі "Росспівробітництва" у Києві

Повідомляється, що під час інциденту в приміщенні перебували діти з театральної студії, які репетирували п'єсу "Ревізор"

Націоналісти увірвалися до будівлі "Росспівробітництва" у Києві C14 news

Представники українських націоналістичних організацій увірвалися до будівлі Російського центру культури і науки в Києві. Про це йдеться у повідомленні націоналістичної організації С14 в Facebook.

"Активісти С14, "Правого сектору", "Традиції і порядку" та інших націоналістичних організацій прийшли до "Росспівробітництва". Виявлено цікаві "сувеніри", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляє видання Страна.ua, що під час інциденту в приміщенні перебували діти з театральної студії, які репетирували п'єсу "Ревізор". Загалом у будівлі в той момент перебувало близько 100 осіб.

Відзначається, що протестувальники залишили написи на стінах "Смерть Росії!", "Геть ФСБ", "Геть агентуру", "Чемодан, вокзал, Росія", "Свободу Сенцову", а також назви своїх організацій.

Нагадаємо, в серпні 2017 року Російський центр науки і культури в Києві заявив, що відправив близько 70 учнів українських шкіл в Москву і Санкт-Петербург. Пізніше центр повідомив, що з Києва в Великий Новгород прибула група молодих українських художників.

Реагуючи на це, голова СБУ Василь Грицак доручив співробітникам служби розібратися з ситуацією з вивезення українських школярів в РФ. У той же час у Міністерстві освіти і науки України заявили, що не мають права забороняти подібні ініціативи.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів