НАТО: Блокування російських сайтів в Україні – це питання безпеки, а не свободи слова

У прес-службі альянсу додали, що НАТО працює з Україною щодо посилення її реформ, включаючи питання демократії, верховенства закону і дотримання прав людини

Фото з відкритих джерел

Блокування російських інтернет-ресурсів в Україні, це питання безпеки, а не свободи слова. Про це агенції ТАСС заявили в прес-службі Північноатлантичного альянсу, коментуючи рішення Києва блокувати соцмережі "ВКонтакте" і "Однокласники", а також сервіси компаній Mail.ru і "Яндекс".

"Український уряд чітко дало зрозуміти, що це рішення - це питання безпеки, а не свободи слова. НАТО працює з Україною щодо посилення її реформ, включаючи питання демократії, верховенства закону і дотримання прав людини. Свобода преси входить до теми діалогу. Ми віримо в відданість України її міжнародним зобов'язанням і діючу в Україні систему стримувань і противаг", - заявили в прес-службі НАТО.

Новини за темою: Інтернет-провайдерів штрафуватимуть за невиконання указу про заборону російських сайтів

Нагадаємо, сьогодні президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року, яким передбачено, зокрема, заборона "Яндекса", "ВКонтакте" і "Одноклассники".

Український телекомунікаційний провайдер "Воля" повідомив, що аналізує указ президента про введення санкцій, який передбачає заборону ряду російських ресурсів. Компанія "Київстар" зараз обговорює технічну можливість заборони російських сервісів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів