Роман Насіров
пресс-служба ГФС

Відсторонений від виконання обов'язків голова Державної фіскальної служби (ДФС) України Роман Насіров заявляє, що здав в ГУ Державної міграційної служби України в місті Києві документи, що дають йому право на виїзд з країни. Про це Роман Насіров написав на своїй сторінці в Facebook.

"Як і обіцяв, продовжую інформувати - сьогодні прибув в ГУ Державної міграційної служби України в місті Києві, щоб виконати обов'язки у відповідності з постановою суду і здати на зберігання документи, які наявні у мене і дають мені право на виїзд, крім тих, які вилучили", - написав Насіров.

Також Роман Насіров заявив, що "ніколи не збирався ховатися від слідства, а навпаки завжди був і готовий співпрацювати з органами попереднього розслідування".

Екс-глава ДФС додав, що сподівається на те, що "їх (документи, - ред.) скоро повернуть".

Нагадаємо, відстороненого голову Державної фіскальної служби України Романа Насірова підозрюють у зловживанні службовим становищем та розкраданні державних коштів у сумі понад 2 млрд грн. Слідство вважає, що Насіров, діючи в інтересах депутата Онищенка, в рамках "газової справи" безпідставно надавав ряду підприємств можливість податкових зобов'язань у розстрочку.

Раніше зазначалося, що Насіров вийшов з Лук'янівського СІЗО під заставу в 100 млн грн. За його словами, він не збирається залишати країну після внесення застави і має намір відстоювати свою невинність у суді.

17 березня прокурор Спеціальної антикорупційної прокуратури (САП) Роман Симків заявив, що британський паспорт Насірова ще не переданий представникам влади.